GAUBLIAI.LT prekių pristatymo sąlygos

NEMOKAMAS PRISTATYMAS TIESIAI Į NAMUS AR Į KITĄ JUMS PATOGŲ ADRESĄ UŽSAKYMAMS NUO 50 EUR!

GAUBLIAI.LT - pristato prekes kurjeriu tiesiai į namus arba darbovietę, taip pat į LPExpress paštomatus bei Venipak Pickup atsiėmimo punktus visoje Lietuvoje. Į Kuršių Neriją pristatymas derinamas individualiai.

Kurjeris pristatys siuntą tiesiai į namus ar darbovietę:
Iki 50 € - 3.99 €
50 € ir daugiau - NEMOKAMAI

Kurjeris pristatys siuntą į LPExpress paštomatą ar Venipak Pickup atsiėmimo punktą:
Iki 50 € - 2.99 €
50 € ir daugiau - NEMOKAMAI

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-5 darbo dienas* visoje Lietuvoje.

Siuntos pristatomos darbo dienomis 9-17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo susisieks kurjeris ir praneš apie pristatymo laiką.

Adreso keitimas- perradresavimas kainuoja papildomai 5 eurus.

Esant kliūtims dėl pristatymo darbo metu, prašom susisiekti, visada surasim sprendimą.

  • Reikalinga PVM sąskaita faktūra ar avansinė sąskaita faktūra? Prašome informuokite mus apie tai komentaru užsakant prekę, el. paštu: [email protected] arba telefonu +370 610 49000
  • Visi gaubliai.lt užsakymai klientams pristatomi per 1-5 darbo dienas. Išskyrus išankstiniai ar spec. užsakymai, kurių pristatymo laikas derinamas individualiai.
  • Jūs visada galite pasirinkti Jums patogią pristatymo dieną, informavę mūsų darbuotoją el.paštu: [email protected] ar telefonu +370 610 49000.
  • Apie pristatymą kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.
  • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakymą pateikusio asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
  • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kuris priims Jūsų užsakymą.

SVARBU: Siuntos perdavimo metu, jei pastebėjote, kad pažeista, sulamdyta ar įplyšusi pakuotė, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai apgadintą prekę. Jei turite galimybę, padarykite nuotrauką. Nedelsiant, bet ne vėliau nei per 1 dieną, praneškite gaubliai.lt darbuotojui apie esamą situaciją el.paštu: [email protected] arba telefonu: +370 610 49000